Firma Profili

1940 yılında şimdiki adıyla Eskişehir Belediye Nikah salonunun olduğu Zeytinoğlu iş hanında TEKİN OTEL olarak faaliyetine başlamıştır.

1950 yılında TOPTAN VE PERAKENDE, GIDA BAKLİYAT ticareti ve şehirler arası NAKLİYAT işleriyle Tekin bakliyat ve nakliyat olarak hizmet verirken 1975 yılında Tekin otomotiv olarak OTOMOTİV sektörünede girmiştir.1998 yılına kadar otomotiv sektöründe başarıyla faaliyetini sürdürüken Aynı yıl bünyesine İNŞAAT TAAHHÜT işleri eklemiştir. FİKRET TEKİN ve oğulları, yıllarca ticaret hayatını sürdürüp 2003 yılında Tekinoğulları Otomotiv İnşaat ve Turizm Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi olarak ismini değiştirmiştir. 2010 yılında ise OTEL TEKİNOĞULLARI VE SUİT TEKİNOĞULLARI adı altında şehrimizin iki ayrı semtinde otel hizmeti faliyetlerine başlamıştır,ve yine 2010 yılında ÇIRAĞAN PARK RESTAURANT & DÜĞÜN SARAYI binası hizmete açılmıştır eskişehirde turizmin öncü kuruluşlarından olmaya aday hale gelen firmamız önce müşteri memnuniyeti sürekli kaliteli hizmet ve uygun fiyat anlayışıyla yoluna devam etmektedir.

Günümüzde Tekinoğulları İNŞAAT, OTOMOTİV, BAYAN APART, SUİT OTEL,OTEL TEKİNOĞULLARI ,OTOPARK ve ÇIRAĞAN PARK RESTAURANT DÜĞÜN SARAYI sektörlerinde deneyimli kadrosu ve müşterilerinden aldığı destekle başarıyla faaliyetlerini sürdürmektedir.

Vizyon: Faaliyet gösterdiğimiz sektörlerde çağın gerekliliklerini sürekli takip ederek güncel yeniliklerle müşterilerimizin koşulsuz memnuniyeti

Misyon: Yüksek standartlı, kaliteli hizmet vererek müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkarmak,

  • Müşterilerimizin zamanına ve haklarına saygı duymak,
  • İnsanlığa, çevreye ve evrensel değerlere olan sorumluluklarımızı yerine getirmek.